Anasayfa / Program

Program

Program indir sayfamızda, en iyi ve yararlı bilgisayar programlarını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

True Crime Streets of LA İndir – Full PC

True Crime Streets of LA İndir Full – 2003 yılında tasarımını Luxoflux dağıtımını Activision şirketi tarafından yapılmış True Crime serisinin ilk Aksiyon tabanlı Macera oyunudur. TPS üçüncü şahıs gözüyle Nick Kang isimli polis karakterin kontrolünü üstlenerek. Amaç ona gerçek Suç, Dövüş, Sürüş ve çatışmaların yaşandığı ”Grand Theft Auto” tarzdaki oyunda kötü polis veya iyi polis olma yolunda doğru yolu bulmasına yardımcı olmaktır. İyi Eğlenceler

Daha Fazla Oku »

Front Mission Evolved İndir – Full PC + Tek Link

Front Mission Evolved, bilim kurgu içerikli bir oyundur. 2010 yılında yayımlanan bu aksiyon oyununda amacınız savaşlara katılarak mücadele etmektir. Tek oyuncu özelliğinde bulunmuş olduğunuz uzay gezegeninde zırhlı robotlar geliştirecek ve savaşacaksınız. Oyun repack kurulumludur. Sitemizden tek link olarak full ücretsiz indirebilirsiniz.

Daha Fazla Oku »

RollerCoaster Tycoon Adventures İndir – Full PC

RollerCoaster Tycoon Adventures, 2019 sürümlü bir eğlence oyunudur. Oyunda size özgü tasarımlarla bir lunapark inşa edecek ve hizmet vereceksiniz. Üç farklı mod seçeneğinden dilediğinizi seçerek parkınıza gelen ziyaretçileri eğlendirecek ve onlardan kazanç elde edeceksiniz. Her yaşın severek oynayabileceği ücretsiz oyunlardan biridir.

Daha Fazla Oku »

Adobe Illustrator CC 2019 İndir Win-Mac – Full Türkçe

Adobe Illustrator CC Win-Mac x64, multilang destekli bu 2019 sürüm sayesinde web ve mobil cihazlar için logo, grafik, tipografi çizimler oluşturabileceksiniz. En iyi çizim araçlarını içeren ve görüntü bakımından en iyi kaliteyi sizlere sunan bu Adobe Illustrator CC ile basit olan şekilleri logolara, grafiklere veya nesnelere dönüştürebileceksiniz. Hazırlamış olduğunuz çalışmalarınıza adlar ekleyebilecek, yazı araçlarını kullanarak düzenlemeler yapabilecek ve web sitelerini özgü yeni çalışmalar yapabileceksiniz.

Daha Fazla Oku »

AVS Image Converter Full İndir – v5.2.2.301

AVS Image Converter Full İndir, ile resimlerinizi kolaylıkla düzenleyin. AVS Image kullanarak tek seferde sahip olduğunuz görüntülerin tüm tuş formatlarını dönüştürebilir, hızlı ayarlamalar yapabilir, otomatik düzeltme ayarlarıyla yeniden boyutlandırabilir, birçok eşsiz efekt arasından dilediğiniz görüntünüz üzerinde uygulayarak resimlerinizi yazdırabilir ya da web sitelerinde paylaşabilirsiniz. Ayrıca program sayesinde görüntü dosyalarını farklı formatlarda dönüştürme, resimlere metin veya resim filigranı ekleme, önizleme penceresi yardımıyla düzenlerken tüm değişiklikleri görüntüleme, resimleri açmadan bir formattan diğerine dönüştürme gibi işlemleri yapabileceksiniz.

Daha Fazla Oku »