Anasayfa / Program

Program

Program indir sayfamızda, en iyi ve yararlı bilgisayar programlarını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Killsquad İndir – Full PC + Tek Link

Killsquad, 2019 çıkışlı aksiyon ve savaş dolu bir oyundur. Karakterinizi özelleştirerek gezegenlere baskın düzenleyecek ve onlara karşı mücadele ederek zafer kazanmaya çalışacaksınız. Repack kurulum destekli bu oyunda en önemli amacınız hayatta kalmaktır. RPG oyun türünde sizlere sunmuş olduğumuz Killsquad oyununu tek link üzerinden full ücretsiz indirerek heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz.

Daha Fazla Oku »

Cattle and Crops İndir – Full PC Simülasyon Oyunu

Cattle and Crops, 2017 yılında yayınlan tarım simülasyon oyunudur. Büyük makinalar yardımıyla tarlanızı geliştirecek, hasatlarınızı toplayacak ve hayvanlarınızın bakımını sağlayarak yetiştireceksiniz. Hem tekli hem de çoklu oyuncu desteği mevcuttur. Bu sayede işçi çalıştırabilir, kendi sistemnizi kurabilir, mahsullerinizi kontrol edebilir ve en gelişmiş çiftliğe sahip olabilirsiniz. Oyun İngilizce ve Almanca dil desteklidir.

Daha Fazla Oku »

Godhood İndir – Full PC

Godhood ile kendi Dinini yarat. adına inşa edilecek Tapınaklar için fikir ver. Müritlerini rakip tanrılardan korumak için rehberliğin önderliğinde güçlü bir misyonerlik ekibi kurarak. evrenin en güçlü Tanrısı sen ol!

Daha Fazla Oku »

911 Operator Search and Rescue İndir – Full + Türkçe PC

911 Operator Search and Rescue Full İndir v1.30.31 ,torrent türkçe Her zaman her yerde yardım muhtaç insanlara yardım edecek olan bir operatörü yönlendirecek ve arama sektöründe stratejik olarak birimlerinizi göndererek insanları kurtarmaya çalışacaksınız. Size gelen ihbarlarda çok geç olmadan tehlikeyi sezmeye çalışacak ve AKUT helikopterleri, termal kameralar ve özel ekipmanlardan faydalanarak insanlara yardımcı olacaksınız.

Daha Fazla Oku »

ACDSee Photo Editor İndir – Full v10.0 Build 52 x64 bit

ACDSee Photo Editor, görüntüler için tasarlanmış olan piksel tabanlı bir düzenleme yazılımıdır. Yüzlerce filtresi sayesinde fotoğraflarınız üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yaparak görüntülerinizi kontrol edebilir, çizim öğelerini geliştirebilir, özelleştirebilir ve kusursuz bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca Photoshop eklentilerini de içe aktararak fotoğraflarınızı doğal bir görünümde düzenleyebilirsiniz.

Daha Fazla Oku »

Ultra Adware Killer Pro Full İndir – v7.6.3.0

Ultra Adware Killer Pro, windows için geliştirilmiş olan bu program sayesinde sisteminizde yer alan tüm kötü amaçlı yazılımları tespit ederek kaldırabileceksiniz. Kullanım özelliği oldukça basit ve işlemsel özelliği hızlı bu program ile tarayıcı araç çubuklarını, reklamları, eklentileri, istenmeyen arama eklentilerini kaldırarak sizteminizden temzileyebileceksiniz. En iyi algoritma özelliğiyle çeşitli kötü yazılımları anında tespit ederek görüntüleyebilecek ve saniyeler içerisinde sisteminizden arındırabileceksiniz. Full ücretsiz indirerek Ultra Adware Killer Pro’ya sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Oku »