Anasayfa / Program

Program

Program indir sayfamızda, en iyi ve yararlı bilgisayar programlarını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

MEGAsync İndir – v4.2.5 Türkçe – İndirme Programıı

MEGAsync, kullanımı kolay ve basit olan bu program dosyalarınızı senkronize edebilir. Tek yapmanız gereken bir MEGA hesabı oluşturarak bulut sürücünüzü ayarlamak ve kaynak bir klasör seçerek senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirmektir. Bu sayede hiçbir veri kaybı yaşamayacak ve verilerinizin sizin kontrolünüz altında olacaktır.  Ayrıca bu programla oyun, film vb. takılmadan hızlı bir sürede indirebileceksiniz. Sizlere ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz MEGAsync programını sitemizdeki linklerimiz üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku »

ImTOO iPhone Transfer Platinum İndir v5.7.29 Build 20190912

ImTOO iPhone Transfer Platinum, bu gelişmiş sürümlü program ile videolarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi, mesajlarınızı, rehberinizdeki kişileri, uygulamalarınızı ve diğer tüm medyalarınızı artık kolay bir şekilde iphone cihazınızdan bilgisayara ve bilgisayarınızdan iphone cihazınıza akatabileceksiniz. Ayrıca ImTOO iPhone Transfer Platinum programı Iphone 4S, iphone 4, iphone 5, iphone 5s, iphone 5c, ipad Air, ipod touch, ipod touch 5 ve iPod nano 7 gibi birçok aygıtları da desteklemektedir. Programın içerisinde bulunan diğer yenilenmiş özelliklerinden de bu programa sahip olarak yararlanabileceksiniz.

Daha Fazla Oku »

Siemens PLM NX 1867 + Multilingual (X64)

Siemens PLM Software şirketi tarafından geliştirilen Multilang dil seçenekli, Windows 7, 8, 10, 64 bit Java RE 8 u45 64-bit minimum işletim sistemi platformu üzerinden desteklenen,daha iyi ürünleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde Sunmaya yardımcı olan entegre bir ürün geliştirme, mühendislik ve üretim çözümlü Tasarım Programıdır. yeni nesil tasarım, simülasyon ve üretim çözümleri ile İnovasyonunu ortaya çıkararak, Siemens PLM NX program ile kavramsal tasarım 3D gibi modelleme, parça imalat çözümleri, NX yazılımı entegre ürün geliştirme ortamında daha akıllı kararlar vererek daha iyi ürünleri daha hızlı Tasarlayarak simüle etmenize ve üretmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Oku »

Memrise Pro Dil Öğrenme Ücretsiz Apk İndir – Full v2.94_14837

Memrise Pro Premium Dil Öğrenme Ücretsiz Apk İndir, ile evrensel dil olarak kabul edilen İngilizce’yi kolaylıkla öğrenin. İçerisinde ses – video – görsel öğrenme seçeneğini de içerisinde barındıran uygulama sayesinde bilgilerinizi kolayca gözden geçirebilir, dil seviyenizi daha da ilerletebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde kendinizi geliştirmeniz konusunda sizlere oldukça yardımcı olacak dillerin 100’lerde dersi arasından seçim yapma, gözden geçirme – güçlendirme, çoklu oyun modları, bilimsel öğrenme sistemi, örnek cümleler gibi birçok zengin özellik yer almakta.

Daha Fazla Oku »

SoundHound Müzik Araması Apk İndir – Full Android v9.1.0

SoundHound Müzik Araması Apk, sevdiğiniz veya hoşunuza giden müzikleri kolaylıkla bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. İsterseniz şarkıyı uygulamaya dinleterek aradığınızı kısa bir sürede bulabilir isterseniz de arama motoru üzerinden sözleri yazarak aradığınız müziğe ulaşabilirsiniz. Sizlere kolaylık sağlayan bu android uygulamasını ücretsizce sitemizden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku »

Adobe RoboHelp 2019.0.9

Adobe RoboHelp , programı ile ktml5 kullanarak android tablet mobil cihazlar için e-kitap gibi
bir çok şeyi sunmanıza olanak sağlamaktadır. Adobe RoboHelp içerisindeki çoklu dil desteklerinden 6 dil desteklemektedir. Malesef ki Türkçe dili içermemektedir.

Daha Fazla Oku »

Windows 8.1 Silentall Edition Aero İndir – Türkçe + UEFI 2019

ESD sıkıştırma, aktivasyon seçeneği, Türkçe dil desteği, UEFI ve önyükleme özelliği bulunan 32 ve 64 bit seçenekli bir işletim sistemidir. Bu sürümde NetFX 3.5 aktif edildi, WinSxS Dosyaları, OneDrive, Windows Camera, MediaViewer ve daha birçok bileşen kaldırıldı. Yeni windows güncelleştirmeleri etkinleştirildi ve tüm güncelleştirmeler entegre edildi. Sistem yeniden yapılandırılarak daha stabil bir hale ve performans özelliği yüksek bir durumu getirildi. UEFI kurulum desteği de mevcuttur.

Daha Fazla Oku »

Windows 10 Silentall Edition İndir – Türkçe + UEFI v1903

Hem 32 hemde 64 bit seçeneği bulunan, aktivasyon destekli ve ESD sıkıştırma özelliği bulunan ücretsiz bir işletim sistemidir. Bu formatlık sisteminin UEFI desteği mevcut olmakla birlikte DirectPlay bileşeni aktif edildi, kötü amaçlı yazılımları daha temiz bir şekilde temizleme gücü geliştirildi ve masaüstü simgeleri aktif hale getirildi. Daha stabil bir sistem haline getirilen Windows 10 Silentall Edition ile yeni özellikleri, lisans destekli kullanabileceksiniz.

Daha Fazla Oku »
kanal d canlı | bitcoin miner | eskisehir1.com |
escort99.com