Anasayfa / Program / RollerCoaster Tycoon Touch APK İndir – Full MOD Hileli v2.9.0

RollerCoaster Tycoon Touch APK İndir – Full MOD Hileli v2.9.0


RollerCoaster Tycoon Touch APK İndir – Full MOD Hileli v2.9.0

RollerCoaster Tycoon Touch APK – MOD Para Hileli, mod özelliği bulunan bu oyunda kendi lunaparkınızı inşa ederek kurmaya çalışacaksınız. Eğlence dolu olan bu android oyununda her yerden gelen ziyaretçilerinizi hoş bir şekilde karşılayacak ve onların keyif dolu anlar geçirmesine yardımcı olacaksınız. Bu sayede müşterilerinizden gelir elde edecek ve lunaparkınızı özelleştirerek büyütmeye çalışacaksınız.


Desteklediği Android Sürümü: 4.4 ve üstü


Kurulum: ‘RollerCoaster Tycoon Touch Apk oneindir.com’ rarı indirin ve içerisinde yer alan RollerCoaster Tycoon Touch v2.9.0 Mod oneindir.com.apk’yı kurun. Daha sonra içerisindeki DATA’yı Android – OBB’ye atın.Hakkında

İlginizi Çekebilir

How to Survive 2 İndir – Full PC Türkçe

How to Survive 2, zombilere karşı mücadele ederek onlarla savaşmaya hazır olun. 2016 yılının hayatta kalma oyunlarından biri olan bu aksiyon oyununda 4 yerel çevrimiçi oyuncu ile biraraya gelerek birlikte zombilere karşı savaşabilir ve hayatta kalmak için tüm gücünüzle mücadele edebilirsiniz. Besin ihtiyaçlarınızı karşılamak için etrafı keşfedebilirsiniz. Türkçe dil desteğiyle oyun daha da keyifli bir hal alıyor. Repack kurulumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir