Anasayfa / Program / Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı Full İndir
Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı Full İndir
Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı Full İndir

Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı Full İndir

Veirasoft Sağlık Kurumu Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı pratik bir nöbet çizelgesi hazırlama vasıtayıdır

Veirasoft Sağlık Kurumu Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı sağlık kurumu personellerinin lüzumları göz önünde yakalanarak geliştirilmiş bir nöbet çizelgesi  hazırlama yazılımıdır. 

Sağlık Kurumulerde uygulanan gece nöbeti uygulaması gereğinde sağlık kurumu personelinin belli günlerde sağlık kurumunda nöbete kalması gerekmektedir. Bu nöbetlerin nasıl tertip edileceğini ayarlarmak ise kasvet yaratabilmektedir. Şayet çok rakamda personelin çalıştığı bir sağlık kurumu mevzubahisiyse standart usuller ciddi karmaşıklıklara yol açabilir. Bu sebeple bu işi tertip etmesi için kullanabileceğiniz emin bir taşıta gereksinim dinleyebilirsiniz.

Veirasoft Sağlık Kurumu Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı bu cins karmaşıklıkları önlemek emeliyle geliştirilmiş bir nöbet programı hazırlama uygulamasıdır. Yazılım sayesinde rassal veya doğrusal dağılıma göre nöbet listesi oluşturabiliyorsunuz. Programın hoş doğrultuyu hazırladığınız nöbet listelerini yazıcıdan çıktı olarak alabilmenize olanak vermesi.

Anekdot: 1.5 aktüellemesi ile program Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı ismini almıştır. 1.9 versiyonu ile program fiyatsız hale gelmiştir.

Hakkında shindir

İlginizi Çekebilir

Windows 10 Media Creation Tool İndir – Türkçe Orjinal İSO Mayıs 2019 Update

Windows 10 Media Creation Tool – Build 18362.1 Versiyon 1903 / Mayıs 2019 UPDATE , mevcut PC’nizi Windows 10’u bir USB veya DVD’ye yükleyerek herhangi bir bilgisayar üzerinde Windows 10 kurulumunu sağlayabileceksiniz. Kısacası Windows 10 programını kolayca indirmenize yardımcı olan bu programda adımları uygulayarak dilediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Bir anahtar olmadan Windows 10 ISO’yu doğrudan Microsoft’tan indirerek yüklemeyi gerçekleştirebilecek ve Windows 10 – Windows 10 Home, Windows 10 Home N, Windows 10 Home Single Language, Windows 10 Pro sürümlerinden dilediğinizi kullanabileceksiniz. Orjinal İSO indirme programı multilang desteklidir.

6 yorumlar

  1. indirme linki açılmıyo admin

  2. link gene gitmiş acaba elinizde olma ihtimali var mıdır?

  3. İNDİREN YENİ LİNK VEREBİLECEK YOK MUDUR? ÜRETİCİNİN SİTESİ KAPANMIŞ. BİR İLETİŞİM VS DE YOK

  4. deli gibi arıyorum, yok mu elinde olan yada yazarının adını bilen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir